KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14303347
nr 1430 3347
Akvarell
Hans Gaulke. Signerad, daterad 1978, fors. Akvarell, bildmått: 59x44cm, yttermått inklusive ram: 74x57cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:36:38
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)